Лазаренко з в'язниці вийшов мужиком, а не баришнею

3 перегляди
П'ятниця, 11 листопада 2005, 11:23

Лідер партії "Громада" Павло Лазаренко заявляє, що не заграє з президентом Віктором Ющенком.

Про це він заявив в інтерв'ю на телеканалі "Інтер" у четвер увечері.

"Ви знаєте, загравання немає. Моє щире переконання, щирий стан моєї душі, я готовий підтримати кожного, хто б там не був, того, хто боровся з режимом. Не тому, що Кучма мені досадив, я не "кисейная барышня", я чотири з половиною роки просидів у в'язниці, я вистояв, вийшов мужиком, здатний вирішувати всі питання", - сказав Лазаренко.

Він також відзначив, що готовий підтримати Ющенка, оскільки він "звалив на себе таку велику ношу".

"Що мене ріднить з ним? Я постраждав. Не знайдете жодного політика українського, який пройшов через такі іспити. Ющенко постраждав від отруєння. Хто його отруїв? Я не можу сказати – Кучма, але кучмізм його отруїв", - сказав Лазаренко.

"Тому я щиро його підтримую", - додав він.

За його словами, в уряді при Ющенку були помилки, але "яка йому дісталася спадщина від Кучми – повна влада, повна монополія".

Лазаренко також розповів, що познайомився з Ющенком в 1994 році, коли став працювати представником президента в Дніпропетровській області.

"А дуже тісне співробітництво почалося, коли уряд Лазаренка у вересні 1996 року вводив в дію українську національну валюту – гривню. Усім відомо, що вона пролежала кілька років у Національному банку, і потрібна була політична воля", - розповів він.

"Така політична воля з боку уряду і Національного банку – Лазаренко і Ющенко – була досягнута", - додав він.

Він також розповів, що в найближчі 5 років він планує займатися політикою. На питання, чи збирається він повернути собі посаду прем'єра, Лазаренко сказав:

"Абсолютно ні. Зараз, зовсім по-іншому дивишся на життя, і тепер інші життєві цінності. Життя мене дуже багато чому навчило. Навчило поважати закон, поважати систему. Жити винятково за законом", - заявив Лазаренко.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua