Економічна правда запрошує на перший за час великої війни Банківський форум

На крісло київського мера з'явився ще один кандидат

П'ятниця, 11 листопада 2005, 15:39

Член Партії реформи і порядок Володимир Бондаренко підтвердив свій намір брати участь у виборах мера Києва.

"Мені це питання задають вже тривалий період, і я однозначно відповідаю завжди "так" і зараз скажу: "так". Я буду в тій чи іншій конфігурації брати участь у виборах Київського міського голови", - заявив він.

При цьому Бондаренко зазначив, що "конфігурація" ця може бути різною, і що для нього на посаді мера головним завданням буде "змінити порядок життя в Києві", повідомляє УНІАН.

"І не обов'язково, щоб на чолі списку тих людей, які так само як і я думають, був Бондаренко чи Іванов. Для мене важливо інше", - зауважив депутат.

"Та система управління, яку я запропонував і яка підтримана дуже багатьма із тих, хто себе вже заявив у кандидати на мери, передбачає департаментну схему управління містом, досить самостійні напрямки розвитку міста, які були б інтелектуально і матеріально-технічно забезпечені на рівні спільних рішень команди", - пояснив він.

За словами депутата, мер в даному випадку потрібен лише "як людина, яка є патріотом міста, яка любить це місто і яка може чітко працювати з командою однодумців".

Бондаренко переконаний, що сьогодні кияни мають "абсолютно відмінну особистість в Києві з візантійським типом управління, авторитарними формами диктаторства". "І разом з тим немає там чіткої команди, яка б діяла як один механізм", - додав він.

Депутат нагадав, що кандидатами у мери столиці називали себе колишній віце-прем'єр Микола Томенко, депутат Михайло Поживанов. Бондаренко повідомив, що мав розмови щодо цього з боксером Віталієм Кличком, колишнім заступником чинного мера Іваном Салієм.

Також Бондаренко має інформацію, що на посаду мера столиці будуть претендувати дві жінки: Ірина Голубєва (начальник Управління у справах жінок, інвалідів, ветеранів війни та праці КМДА, голова Національної ради жінок України) та Ганна Матіко-Бубнова (депутат Київради, радник Київського міського голови).

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування