Данілова зняли не через Тимошенко, а через контрабанду?

П'ятниця, 11 листопада 2005, 18:38

Відставка голови Луганської обласної державної адміністрації Олексія Данілова є не політичною розправою, а усуненням від влади представників криміналу.

Таку заяву зробив у п'ятницю член фракції "Наша Україна" Юрій Кармазін, повідомляє УНІАН.

За словами Кармазіна, в Узбекистані 14 березня 1992 року стосовно Данілова було порушено кримінальну справу за фактом контрабанди.

"Ця справа була закрита за нереабілітуючими обставинами. Але документи, які були направлені до Служби безпеки, раптом зникли. І зникли, як не дивно, за час керівництва пана Турчинова", - додав він.

"Розмови про політичну розправу абсолютно банальні і викликані тим, що просто хочуть пересмикнути факти. Луганщина є одним з найбільших податкових боржників України, у області відзначається падіння темпів зростання економіки", - зауважив Кармазін.

Він також нагадав, що ще в березні 2005 року звернувся до президента з вимогою розібратися в ситуації, що склалася в Луганській області.

"Я вдячний президенту, що він відреагував і видав розпорядження про заходи щодо врегулювання ситуації в Луганській області. Ця відставка є логічною. Подальше перебування Данілова на посаді губернатора є загрозою національній безпеці України", - переконаний Кармазін.

Як повідомлялося раніше, 8 листопада президент звільнив Данілова з посади голови Луганської облдержадміністрації. Після звільнення Данілов заявив, що розцінює свою відставку як політичну.