Єхануров не хоче, щоб Ющенко став вихователькою в садочку

Субота, 12 листопада 2005, 13:03

Прем'єр Юрій Єхануров гарантує, що зробить все залежне від себе, щоб наступні вибори пройшли без застосування адмінресурсу.

Про це він заявив, виступаючи на з'їзді "Народного Союзу Наша Україна" у суботу.

"Велике розчарування чекає на тих, хто очікує, що в'їде до парламенту на авторитеті президента. Партія – це не дитячий садочок, де вихователька виводить на прогулянку за ручку. Президентською партія стане тоді, коли зможе ефективно виконувати програму президента".

За словами Єханурова, зараз партія і уряд мають багато спільного, "оскільки немає часу на розкрутку".

"Ми несемо відповідальність за все, що відбувається в державі, без посилань на молодість і включаючи відповідальність за помилки попередників і колишніх союзників", - сказав Єхануров.

"Наші незручності очевидні: ми на видноті, і по нас стрілятимуть всі наші конкуренти. З іншого боку, ми знаходимося в центрі уваги і не матимемо проблем з відомістю перед виборами, що скоротить наші витрати на біг-борди і барвисту рекламу", - зазначив прем'єр.

"Поки інші змагаються у промовах, показуючи свою готовність, ми маємо змогу показати свою здатність проводити відповідальну політику", - додав Єхануров.

Він закликав однопартійців формувати порядок денний, що турбує громадян і "донести політику уряду до кожної хати".

Єхануров пообіцяв в наступному році зростання економіки та усунення інфляції в межах "пристойного".

Він відзначив, що партії потрібна лише перемога на виборах і закликав "заради перемоги відкинути все дріб'язкове і зосередитись на головному".

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування