Луценко зрозумів, що раки відіграли ключову роль у долі Бакая

П'ятниця, 18 листопада 2005, 15:24

Міністр внутрішніх справ Юрій Луценко заявляє, що Ігор Бакай не вперше уникає кримінальної відповідальності, змінюючи громадянство.

Як сказав Луценко журналістам, порушена наприкінці 1980-х років справа проти Бакая у Білорусі так само була закрита "у зв’язку з тим, що він став громадянином іншої країни, як відзначено в протоколі".

"Це у нього таке ноу-хау (змінювати громадянство для втечі від правосуддя)", - додав Луценко.

Луценко послався на статтю в одній з газет "про початок бізнесової діяльності Бакая, як він, будучи заступником голови радгоспу "Родіна" у Білорусі, незаконно привласнив кошти від продажу чотирьох з половиною тонн раків".

"Це була дуже така повчальна історія про те, звідки беруться мільярдери на українській, а відтак – на російській землі", - додав Луценко.

Міністр також висловив жаль, що не мав нагоди привітати Бакая з днем народження, яке він святкував 17 листопада.

"Я б із задоволенням це би зробив, якби він був на українській землі. Але він чомусь не прилетів на Батьківщину відзначити свій День народження", - сказав Луценко.

Як відомо, цього року Бакай, який проходить по багатьох кримінальних справах, втік до Росії, де прийняв її громадянство. Тепер Москва відмовляється його видати Україні.

Українська правда