Економічна правда запрошує на перший за час великої війни Банківський форум

Вітренко влаштувала на Майдані поминки

Неділя, 20 листопада 2005, 15:32

Лідер Прогресивної соціалістичної партії України Наталія Вітренко в неділю відзначає "поминки по іржавому, коричневому Майдану".

Як повідомляє Ліга, про це вона заявила, виступаючи на мітингу "Прогресивний Майдан", організованому її політичною силою.

Вітренко, зокрема, підкреслила, що в 1999 році вона була єдиним кандидатом у президенти, який міг перемогти Леоніда Кучму, але на неї був вчинений напад.

При цьому Вітренко відзначила, що теракт могли організувати тільки двоє людей – Олександр Мороз або Кучма.

Також Вітренко підкреслила, що знає, чому "американці її не допустили в парламент у 2002 році" - для того, щоб "розкрутити свою лже-опозицію, а потім організувати Майдан і обдурити людей".

При цьому Вітренко відзначила: "Невже люди не знали, хто такий Ющенко, який сім років очолював НБУ і при якому почався витік мільярдів закордон?".

Вона також згадала про те, що саме Кучма зробив Ющенка прем'єр-міністром, при цьому процитувавши нібито самого Кучму: "Мені США сказали зробити Ющенка прем'єр-міністром".

У той же час, Вітренко поскаржилася, що її не допускають на прямі ефіри центральних телеканалів, і це табу наклав саме президент.

Завершуючи свій виступ на Майдані Незалежності, Вітренко закликала український народ до об'єднання з Росією і Білоруссю як з вічними стратегічними партнерами нашої держави.

Учасники акції тримають у руках прапори Російської Федерації, прапори з написами "Единое отечество. Новая Россия". Молоді люди з прапорами РФ п'ють пиво і танцюють, використовуючи ненормативну лексику.

Також видні прапори, що використовувалися в торішній президентській кампанії Віктора Януковича "Вибір-2004". У деяких молодих людей на головах - пов'язки з написами "Прорив". Деякі одягнені в жилети з написами "СРСР" і "КПРС".

Учасники мітингу приїхали з Миколаєва, Сміли, Донецька, Одеси й інших міст України. За їхніми словами, сьогодні вони мають намір повернутися додому.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування