Литвин побачив руку іноземних політтехнологів між Ющенком і Тимошенко

Неділя, 20 листопада 2005, 19:22

Спікер Володимир Литвин вважає ідею про об'єднання політичних сил Віктора Ющенка та Юлії Тимошенко на виборах 2006 року розробкою іноземних політтехнологів з метою завоювання цими силами більшої кількості місць у парламенті.

Про це він сказав в ефірі каналу "1+1" у неділю ввечері, відповідаючи на питання, яким буде вплив іноземних політтехнологів на парламентську кампанію.

"Він буде надзвичайно великий. Ми зараз уже відчуваємо вплив технологів, які активно просувають тезу про необхідність об'єднання БЮТ і "Нашої України", - сказав Литвин.

"Неправильно стверджувати, що рейтинги Віктора Андрійовича і Тимошенко знизилися тільки через розкол. Треба дивитися на загальні процеси в Україні і частково говорити про проблему розколу", - вважає лідер Народної партії.

"Об'єднання може відбутися за принципом, що хтось один повинен грати другорядну роль. Невідомо, хто погодиться на другорядну роль", - сказав він.

На питання, чи не вірить він у перспективу такого об'єднання, Литвин відзначив, що "можна об'єднатися на виборах для того, щоб завоювати певну кількість місць".

Він підкреслив, що "мова не йшла про те, що потрібно об'єднатися, щоб отримати кращий результат, щоб виправити економічну ситуацію, відійти від економічної кризи, а йшлося про те, щоб захопити якомога більшу кількість місць".

"Тобто участь у владі виступає при такому підході як самоціль", - сказав Литвин.

Водночас він зазначив, що його політична сила буде користуватися на виборах виключно послугами українських політтехнологів.

На питання, чи буде він підписувати угоду про чесні вибори, яку розробляє президент, спікер відзначив: "Треба подивитися, що це за угода".

На його думку, така угода може бути ефективною лише в тому випадку, якщо буде передбачений публічний осуд за невиконання хоч би одного її положення.

Він відмовився назвати першу п'ятірку списку Блоку Литвина, нагадавши лише, що "олігархів у списку не буде". "Будуть люди, які не викликають принаймні алергії в суспільстві", - сказав Литвин.

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
01:20
Посольство США в Україні заперечило причетність Держдепартаменту до публікації "Texty.org.ua"
00:41
Офіс президента опублікував повний текст безпекової угоди України з США
00:22
відеоЗеленський: Безпекова угода – це найсильніша угода з Америкою за 33 роки незалежності
00:10
Стрічка "Мирні люди" з перехопленими розмовами окупантів нарешті вийшла в Україні: інтерв'ю з режисеркою
00:03
Зеленський допустив, що Китай може підготувати власний "мирний план"
23:54
фотоНа Донеччині через російський обстріл поранені 5 людей
23:44
Безпекову угоду України з США винесуть в Конгрес, вона буде юридично зобов’язуючою – Жовква
23:40
оновлюєтьсяПовітряні сили повідомили про "Шахеди" і зліт російських бомбардувальників
23:20
Не жартуйте про відсутність ніг з незнайомими. Як не варто спілкуватися з ветеранами з інвалідністю
23:10
футболСудаков визнаний найкращим гравцем УПЛ сезону-2023/24
Усі новини...
Реклама: