Луценко вже знайшов заміну Москалю, а Артеменко стане міністром?

Понеділок, 21 листопада 2005, 12:20

На посаду заступника міністра внутрішніх справ, яку раніше обіймав Геннадій Москаль, у найближчі дні буде призначено нинішнього начальника Дніпропетровського обласного УМВС генерал-майора міліції Володимира Євдокимова.

Про це пише "Комерсант-Україна" з посиланням на джерело в МВС. Джерело також повідомило, що на місце Євдокимова прийде нинішній голова УМВС Луганської області генерал-майор міліції Олександр Бобилєв.

"Хто ж замість нього очолить луганську міліцію, поки невідомо, однак можна з упевненістю стверджувати, що цією людиною стане один з найближчих людей в оточенні Геннадія Москаля", - пише газета.

"Комерсанту" також стало відомо, що в секретаріаті президента обговорюється можливість призначення екс-губернатора Запорізької області Юрія Артеменка на посаду, що раніше обіймав Москаль.

Сам Артеменко відмовився коментувати цю інформацію, однак повідомив, що стосовно нього "обговорюється низка пропозицій, у тому числі і міністерські".

"Я поки не можу коментувати варіанти мого подальшого призначення... Думаю, рішення буде прийнято на цьому тижні", – сказав Артеменко.

Також, за інформацією "Комерсанта", перехід Москаля на посаду губернатора Луганської області розглядався давно.

"Обговорення його призначення в область йшло давно. Стосовно нього мова йшла просто про пошук підходящої області, тому його призначення прогнозоване", – повідомило джерело в секретаріаті президента.

У той же час колишній губернатор Луганської області Олексій Данілов заявив, що задоволений призначенням на цю посаду Москаля.

"Я думаю, це адекватне призначення: Геннадій Москаль – професіонал. Москаль своїм життєвим досвідом довів, що може працювати в складних регіонах. Раніше це була Закарпатська область, тепер буде Луганська. У мене його призначення вселяє оптимізм", – сказав він, зазначивши, що його доля дотепер у руках президента.

"Поки мені пропозицій жодних не надходило. Що стосується можливого підвищення на посаді, то це питання не до мене, а до президента – я поки не Ющенко", – підкреслив екс-губернатор.