Майдан перекриють на свято

Понеділок, 21 листопада 2005, 13:57

Київська міська держадміністрація заборонила рух транспорту по Майдану Незалежності 22 листопада через святкування річниці помаранчевої революці.

Про це сказано в розпорядженні Київміськадміністрації "Про проведення мирних зборів громадян на Майдані Незалежності 22 листопада 2005 року", повідомляють Українські новини.

Адміністрація просить Головне управління МВС забезпечити перекриття руху транспорту й охорону громадського порядку на Майдані під час акцій з нагоди річниці акцій протесту.

Рух буде обмежено на час заходів - з 10:00 до 22:00.

Крім того, на Майдані будуть чергувати карети швидкої допомоги.

Київміськадміністрація зазначає, що "Народний союз Наша Україна" взяв на себе відповідальність за підготовку й проведення масової акції.

Як повідомлялося, за задумом організаторів, святкування річниці помаранчевої революції, масова акція, що буде проходити на Майдані Незалежності в Києві, буде мати назву "Майдан свободи".

МВС закликало учасників святкування річниці масових акцій протесту до взаємоповаги й толерантності.

За даними МВС, 14 організацій подали в Київміськадміністрацію заявки на акції 22 листопада із загальним заявленим числом учасників 750 тис. осіб.

За прогнозами Головного управління внутрішньої політики Київміськадміністрації, в акціях на Майдані Незалежності 22 листопада візьме участь менш як 100 тис. осіб.