На Майдані встановили намети

Вівторок, 22 листопада 2005, 09:27

Всеукраїнська громадська організація "Коаліція учасників помаранчевої революції" установила наметове містечко з 7 наметів на Майдані Незалежності в Києві.

Наметове містечко, зі слів прихильників коаліції, стоятиме до 23 листопада.

Його жителі на час святкування річниці помаранчевої революції будуть роздавати їжу людям на Майдані, для чого вони підготували спеціальні намети.

Станом на 11:00 на Майдані Незалежності зібралися близько 3 тисяч осіб. Люди приїжджають на автобусах з різних міст України.

У них помаранчева символіка, плакати з написами: "Ющенко - символ нації", "Не дамо розвалити революційну силу".

На Майдані також зібралися представники Соціалістичної партії, партії УНА-УНСО, "Собор" й "Батьківщина".

Уздовж вулиці Хрещатик стоять намети, у яких роздають символіку виборчого блоку Ющенка.

Проїжджу частину Хрещатика перекрито.

Як відомо, у вівторок в Києві проходять основні заходи, присвячені річниці помаранчевої революції, та вперше відбувається святкування Дня Свободи.

Зокрема, лідери політичних сил коаліції "Сила народу" разом вийдуть на сцену, встановлену на Майдані Незалежності, привітають учасників мітингу та звернуться до українського народу.

Мітинг завершиться виступом президента України, який розпочнеться о 20.00.

Мітинг на Майдані Незалежності триватиме з 18.00 до 20.20. Він розпочнеться виступами "польових командирів" помаранчевої революції – Романа Безсмертного, Володимира Філенка, Юрія Луценка, Миколи Томенка і Тараса Стецьківа.

Після цього заплановані виступи лідерів політичних партій – учасників помаранчевої революції Юрія Костенка (УНП), Бориса Тарасюка (НРУ), Віктора Пинзеника (ПРП), Олексія Івченка (КУН), Володимира Стретовича (ХНС).

Також заплановані виступи Владислава Каськіва ("Пора"), Анатолія Матвієнка (УРП "Собор"), Анатолія Кінаха (ПППУ), Олександра Мороза (СПУ), Юлії Тимошенко (БЮТ) і Юрія Єханурова (НСНУ).

На Майдані відбудеться концерт популярних українських виконавців.

Раніше президент своїм указом постановив щорічно 22 листопада відзначати День свободи.

УНІАН, "Українські новини"

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування