25.06

Банківський форум

Біг-морд не буде. Янукович візьме до себе Піскуна?

Понеділок, 28 листопада 2005, 14:48

Депутат, член фракції партії "Регіони України" Тарас Чорновіл вважає високою ймовірність, що прізвище Святослава Піскуна буде включено до списків Партії регіонів на парламентських виборах-2006.

Про це Чорновіл заявив в понеділок на прес-конференції у Києві, повідомляє УНІАН.

"Він спілкується з нашим політичним середовищем. Я не можу сказати, буде він чи не буде в списках, я можу сказати, що ймовірність цього дуже висока", - сказав Чорновіл.

Відповідаючи на питання журналістів, чи веде переговори Партія регіонів з "Народним Союзом Наша Україна" про створення коаліції після виборів, Чорновіл зазначив, що на сьогодні переговори з провладними силами в такому форматі не велися.

"Щодо переговорів у передвиборчий період - вони досить умовні, а щодо можливої коаліції у післявиборчий період - ніхто на сьогодні не веде твердих переговорів, усі чекають остаточних передвиборчих рейтингів, які будуть в останні місяці", - сказав Чорновіл.

При цьому він додав, що жодна політична сила не має намірів створювати складні блоки на зразок німецької Великої коаліції, але не виключив, що таку коаліцію все-таки доведеться формувати.

Чорновіл також погодився з політологом Михайлом Погребинським у тому, що ця виборча кампанія буде жорсткою, але не жорстокою, оскільки "всі розуміють, що потім доведеться бути разом в одній більшості", - зауважив Чорновіл.

Відповідаючи на питання про методи ведення передвиборчої кампанії Партією регіонів, Чорновіл зауважив, що партія не буде розміщувати велику кількість біг-бордів, "які відтворюють тільки негатив і не сприймаються".

Він зазначив, що кампанія буде "достатньо дешева", вона оцінюється як середньобюджетна. "Кампанія буде вестися переважно на принципах позитивізму, більше буде не політичних, а економіко-соціальних постулатів", - сказав він.

Чорновіл також вважає, що жодна політична сила під час цієї виборчої кампанії не буде використовувати технічні партії і технічних кандидатів, оскільки всі зрозуміли, що це дорого і неефективно.

Крім того, Чорновіл висловив думку, що на виборах-2006 буде незначне зловживання адміністративним ресурсом.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...
Реклама: