Економічна правда запрошує на перший за час великої війни Банківський форум

"Пора" побилася з комуністами. Комуністи про це забули

Середа, 30 листопада 2005, 15:19

Прихильники партії "Пора" і Комуністичної партії влаштували бійку біля будинку центрального комітету КПУ у Києві.

Як повідомляють "Українські новини", о 12:00 близько 30 прихильників "Пори" прийшли до будинку ЦК КПУ для проведення акції "Зраджуєш Україну, виправдовуєш убивць - тримай квиток КПУ".

Прихильники "Пори" вимагали від комуністів визнати факт Голодомору 1932-1933 років і покаятися перед українським народом за це.
Вони тримали в руках роздруковані на принтері фотографії часів Голодомору 1932-1933 років, а також обклеїли ними дерева біля будинку.

Біля будинку ЦК КПУ "Пору" уже очікували близько 10 молодих людей, які представилися прихильниками громадської організації "Че Гевара", а також кілька представників КПУ.

Коли "Пора" скандувала "Комуністів геть!", ті відповідали скандуванням "Ющенка геть!", у відповідь на гасло "Пора!" комуністи кричали "Ганьба!".

Таке перекрикування тривало протягом 50 хвилин, після чого на балконі будинку була виставлена аудіоколонка й почали звучати комуністичні пісні. Звук від колонки практично заглушав всі гасла "Пори" й їхніх опонентів.

Далі комуністи почали зривати з дерев наклеєні фотографії із фрагментами подій Голодомору, жмакати їх і кидати у прихильників "Пори".

У результаті словесних перепалок між прихильниками "Пори" і КПУ виникла сутичка, що переросла в бійку.

Працівники міліції кілька разів утихомирювали прихильників партій, однак серед них знову виникали сутички. У бійці кілька людей упали на землю.

Після того, як міліція остаточно заспокоїла учасників конфлікту, колона "Пори" вирушила на Бесарабську площу, де обклеїла пам'ятник Леніну копіями фотографій часів Голодомору.

Водночас у прес-релізі, розповсюдженому прес-службою КПУ, сказано, що близько 20 прихильників "Пори" викрикували "Ющенка геть!", "Свободи! Зарплати! Буржуїв всіх за грати!", "чим викликали відверте здивування і сміх серед комуністів і комсомольців", які знаходилися в цей час у будинку ЦК КПУ.

"Напевно, наставники "Пори" переплутали адреси і відправили явно найнятих молодих людей не туди", - сказано у повідомленні.

За словами комуністів, "побачивши червоні прапори і, нарешті зрозумівши, що вони прийшли за завданням своїх духівників пікетувати КПУ, інструктори й організатори цієї нечисленної акції, взяли мегафони в руки і намагалися програти вже давно відомий антикомуністичний сценарій".

Але, як йдеться у повідомленні, комуністи, "розповіли їм про голодомор від Ющенка, і про розпродаж України від Ющенка–Тимошенко, і про так звану свободу і демократію в Україні під протекторатом Америки".

"Зустрівши рішучу відсіч комуністів... володарі жовтих прапорів під звуки хітів радянського часу пішли геть", - повідомляє прес-служба. Водночас вона не згадує про бійку між представниками КПУ і "Пори".

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: