Мельниченко в Києві п'є каву і спілкується зі слідчими

Середа, 30 листопада 2005, 19:09

Колишній охоронець президента Леоніда Кучми майор Микола Мельниченко та колишній депутат Олександр Єльяшкевич прибули до Києва.

Як передає кореспондент "Української правди", літак Мельниченка вже приземлився в аеропорту "Бориспіль".

Водночас майор поки не вийшов до журналістів і перебуває на другому поверсі терміналу, оскільки йому ще не сформували охорону.

Як повідомив журналістам Іван Бокий, Мельниченко "рветься до журналістів", але зараз вирішуються організаційні питання, тому він з’явиться близько 19:30.

"Він дуже стомився і зараз п’є каву", - сказав Бокий.

За його словами, Мельниченко також спілкується зі слідчими Генпрокуратури Романом Шубіним і Юрієм Грищенком, оскільки "Микола є надзвичайно важливим свідком" у справі Гонгадзе.

Депутат Андрій Шкіль повідомив журналістам, що "була проблема, яка вже вирішилася". "Вона полягала в тому, що Єльяшкевичу не була надана охорона з невідомих мені причин. Зараз, за рішенням голови СБУ, охорона надана – загін "Альфа", - сказав Шкіль.

За його словами, Мельниченку охорона була надана одразу рішенням Генпрокуратури за поданням Мирослави Гонгадзе, а Мельниченка також охоронятиме "Альфа".

На запитання, чому Єльяшкевич з Мельниченком летіли через Москву, він сказав, що в них не було польських віз, щоб летіти через Польщу, а напряму через Україну вони летіти не хотіли через відсутність охорони.

Шкіль також сказав, що супроводжувати Мельниченка і Єльяшкевича він полетів із власної ініціативи, тому що він вважав, що може дати Єльяшкевичу "хоча б словесні гарантії, що в нього не буде жодних проблем".

Біля виходу з терміналу С на Мельниченка чекає понад 50 журналістів.


Українська правда