Депутати з’ясують, як Кучма передавав владу, а Янукович будував дачу

Середа, 14 грудня 2005, 11:58

Депутат Володимир Яворівський звернувся до Генпрокуратури з проханням з'ясувати обставини будівництва у Феофанії дачі екс-прем'єра Віктора Януковича. 

Відповідний запит оголосив у середу спікер парламенту Володимир Литвин.

Яворівський просить з'ясувати факти "порушення законності, нехтування історичною, ландшафтною та архітектурною цінностями паркового ансамблю "Феофанія" у зв’язку з проведенням на його території будівництва дачі, ймовірним замовником якої є Янукович".

До секретаріату президента також спрямовано запит члена фракції Партії регіонів Василя Хари щодо правомірності видання указу президента про святкування Дня свободи, що буде відзначатися щорічно 22 листопада.

Депутати Володимир Макєєнко та Микола Комар звернулися до Генпрокуратури, голови СБУ з приводу заяви міністра внутрішніх справ "стосовно переговорів Леоніда Кучми про передачу влади".

Голові ЦВК спрямовано запит щодо відмови в реєстрації виборчого блоку Наталії Вітренко "Народна опозиція" у зв'язку з наявністю в програмі блоку положення про порушення територіальної цілісності України.

Відповідний запит сформульовано депутатом Євгеном Гірником.

Водночас депутати відмовилися спрямовувати запит Олега Тягнибока до президента про усунення Євгена Червоненка з посади голови Запорізької облдержадміністрації та притягнення його до відповідальності "за систематичне паплюження ним української нації та розпалення ним міжнаціональної ворожнечі".

Українська правда, Ліга

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua