По Україні піде ще кілька труп Медведчука

Середа, 14 грудня 2005, 19:04

Центральна виборча комісія зареєструвала 19-у ініціативну групу всеукраїнського референдуму з народної ініціативи з питань вступу України в НАТО та ЄЕП.

На засіданні в середу ЦВК зареєстрував ініціативну групу за поданням Токмакського міського голови по всеукраїнському референдуму.

Голова ЦВК Ярослав Давидович повідомив, що усього в ЦВК надійшло 58 подань на реєстрацію ініціативної групи з різних регіонів України.

Розглянувши документи, комісія зареєструвала 19 ініціативних груп, у реєстрації ще 18 групам було відмовлено, документи на реєстрацію 17 груп були відкликані, документи на реєстрацію інших ініціативних груп на сьогоднішній день знаходяться на розгляді в ЦВК.

Давидович також повідомив, що комісія лише нещодавно затвердила форму підписного листа для збору підписів на підтримку референдуму. Він вважає, що на сьогоднішній день збір підписів ще не розпочато.

Голова Центвиборчкому також повідомив, що Комісія не порушувала питання про те, щоб у держбюджеті на 2006 рік були закладені кошти на проведення всеукраїнського референдуму, оскільки ще не відомо, чи відбудеться цей референдум у 2006 році.

"Інтерфакс-Україна"

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua