Ющенко зробить виняток для авторитетів і везе крутих гостей на лижі

Середа, 14 грудня 2005, 22:45

Президент Віктор Ющенко збирається контролювати процес розмежування дільяності органів влади і процесу виборчої кампанії.

Про це він заявив в середу в ефірі УТ-1, коментуючи ситуацію з головами обладміністрацій.

"Мій підхід полягає в тому, що ці люди, які пройшли парламентські вибори, вибороли президента, щоб вони бачили владу як механізм досягнення тих ціностей, про які ми говорили на Майдані. Ці люди повинні бути віддані своїй професії і працювати на своїх посадах", - зазначив Ющенко.

"Виключенням можуть бути ті, хто своїм авторитетом можуть допомогти в позитивному сенсі формуванню іміджу загальнонаціонального списку. Ці випадки я раджу розглянути політраді. Але це випадки", - пояснив президент.

Аналогічний підхід, за словами Ющенка, стосується і міністрів.

"Це люди, які отримали повноваження, і мають забезпечити реалізацію тих обіцянок, які ми давали на Майдані", - наголосив він.

"Винятки можуть бути за рахунок людей, які формують загальнонаціональний авторитет списку. Вони на час виборчої кампанії повинні написати заяву, взяти свою особисту машину і проводити агітацію", - зазначив Ющенко.

При цьому він нагадав, що дав слово, що адмінресурс на цих виборах працювати не буде.

На питання, як він збирається провести Новий рік, Ющенко сказав, що намітив на час коротких канікул низку міжнародних зустрічей.

"Одна на виїзді, про яку ви будете знати. Вона знакова для нації. На час Нового року я хотів би також запросити до України ряд високих гостей, яких би хотів бачити на лижні та поїхати по деяких цікавих місцях України", - сказав президент, пообіцявши повідомити подробиці пізніше.

Він також сказав, що вже готує новорічну промову і що "є провокаційний варіант, щоб (він) це робив не в приміщенні".

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua