Волков створив фракцію "херов-бубликов" і послав Україну

15 переглядів
П'ятниця, 16 грудня 2005, 19:15

Нардеп Олександр Волков окреслив найближче майбутнє України в нецензурних висловленнях.

"Росія вже давно визначилася і висловила свою чітку позицію стосовно України. А Україна заявляє, що йде в ЄЕП, а потім через два місяці - у НАТО і ЄС", - заявив депутат.

"Я можу сказати єдине, що з такими розкладами Україна ні в яке НАТО і ЄС не йде. Україна йде на х…Для журналістів, у яких погано зі слухом я повторюю: Україна йде на х…", - підкреслив народний депутат.

На питання про те, яку фракцію представляє Олександр Волков, він відповів: "херов-бубликов", після чого розвернувся і пішов, повідомляє Ліга.

Видання відзначає, що в парламенті нинішнього скликання Волков виступав у Верховній Раді усього лише два рази: один раз з місця й один - із трибуни. Причому, як свідчить офіційна статистика сайту Ради, його виступ із трибуни тривав 9 секунд.

Волков був членом фракції "Заєду", потім - СДПУ(о), і вже майже два роки є позафракційним.

В інтерв'ю "Вікнам” (СТБ) Олександр Волков також заявив, що причиною підвищення Росією цін на газ є зміна зовнішньополітичного вектора України.

"Тоді Росія безумовно піднімає ціни. І говорить: хлопці, якщо ви європейська держава, тоді давайте з вами і поводитися як з європейцями. От і виникає питання – йдемо в НАТО, йдемо в Євросоюз. Я знаю, куди ми йдемо. Ми йдемо на хер”, - сказав він.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua