Литвина проголосили головним в державі

3 перегляди
Середа, 11 січня 2006, 10:57

Лідер Комуністичної партії України Петро Симоненко вважає, що після введення в дію політичної реформи главою держави фактично стає спікер парламенту.

Про це Симоненко заявив на прес-конференції у Вінниці.

"Керівник Верховної Ради України – фактично в нових умовах після введення в дію політичної реформи стає главою держави", - зазначив лідер КПУ.

За словами Симоненка, деякі політичні сили "вводять народ в оману, стверджуючи, що на цих парламентських виборах основна боротьба точитиметься за посаду прем'єр-міністра".

"Політичні сили, які утворять більшість в парламенті, фактично сформують нове керівництво держави і виконавчої гілки влади. Таким чином буде здійснено об'єднання різних гілок влади", - сказав він.

Крім того, Симоненко висловив переконання, що парламентські вибори 2006 року - це боротьба за землю.

За його словами, за результатами виборів в Україні вирішиться питання власності на землю. "Або земля залишиться у власності народу, або вона стане предметом перерозподілу власності серед олігархічних структур", - сказав Симоненко.

На його думку, якщо політичних сил, які відстоюють заборону вільного продажу землі, не переможуть на виборах, Україна може втратити свою незалежність. "Це проблема втратити життєвий простір для України", - вважає лідер КПУ.

УНІАН

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua