Депутати цікавляться, чи допомагав Бакай Росії

2 перегляди
Середа, 11 січня 2006, 12:40

Верховна Рада звернулася до голови СБУ, міністра внутрішніх справ і міністра закордонних справ з вимогою перевірити інформацію про консультування Росії під час газових переговорів низкою українських діячів.

Відповідний запит у середу зачитав спікер Верховної Ради Володимир Литвин.

В інтерв'ю журналістам автор запиту Юрій Оробець пояснив, що в запиті йдеться про інформацію щодо консультування депутатом Андрієм Клюєвим, а також екс-головою НАК "Нафтогаз України" Юрієм Бойко й Ігорем Бакаєм російської сторони під час переговорів з Україною з газового питання.

За словами депутата, інші прізвища можливих учасників цих переговорів і тих, хто міг надавати консультації російській стороні, повинні назвати правоохоронні органи.

Генпрокурору буде спрямовано запит депутата Віктора Розвадовського про залучення до відповідальності міністра аграрної політики Олександра Баранівського за корупційну діяльність, пов'язану з будівництвом гаража у місті Києві.

Парламент також спрямував на адресу спікера Верховної Ради запит депутата Олександра Стояна в зв'язку з нецільовим використанням депутатом Михайлом Волинцем одноразової допомоги в розмірі 277 тис. 300 грн. для створення належних житлових умов у місті Києві.

На адресу голови уряду спрямовано запит депутатів Георгія Крючкова і Геннадія Удовенка щодо повідомлень у ЗМІ про наявність в Україні таємних в'язниць ЦРУ.

Також прем'єру спрямовано запит депутата Ігоря Шурми щодо надання офіційної інформації про засновників і про статутну діяльність компанії "РосУкрЕнерго".

Ліга, "Інтерфакс-Україна"

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua