Ющенко розповів, навіщо його партії перемагати

1 перегляд
Субота, 14 січня 2006, 17:14

Президент Віктор Ющенко наголошує, що перемога блоку "Наша Україна" на виборах 2006 року потрібна, щоб зробити незворотними започатковані в країні зміни.

Про це говориться в привітанні президента учасникам презентації списку "Нашої України", що проходить у суботу в Києві. Сам президент не бере участі в заході.

"Команда, яка зібралася тут, показала, що вміє боротися і перемагати. Труднощі зробили її сильнішою і згуртованішою", - сказано в привітанні, поширеному прес-службою блоку.

"Упродовж року ми пройшли велику школу демократії. Щодня ми здобуваємо її унікальний досвід. Знаючи, як працювати "проти", ми все повніше осягаємо, як працювати "за", - наголосив Ющенко.

"Ваша перемога потрібна, щоб зробити започатковані зміни незворотними. Тільки тоді Україна буде такою, якою ми прагнемо її бачити", - зазначив президент.

"Нинішня виборча кампанія є непростим випробуванням для кожного з вас, для всього українського народу. Всім належить здати черговий іспит на готовність жити за стандартами демократії. Вірю – він буде успішно складений", - говориться в привітанні Ющенка.

У той же час прем'єр-міністр, лідер виборчого списку блоку Юрій Єхануров, представляючи економічний блок списку, заявив, що команда, яка йде на вибори - це професійні люди, що будуть працювати на благо країни.

"Ми маємо велике професійне коло людей, що сьогодні здатні працювати як щирі патріоти, професійно працювати на благо нашої України", - цитує прем'єра "Інтерфакс-Україна".

"Це команда, що уже на початку цього року вистояла в боротьбі за енергетичну незалежність України, не зрадила ідеалів Майдану, не зрадила Україну і показала, що можна професійно відстояти свою точку зору в боротьбі за незалежність", - сказав Єхануров.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua