Тимошенко розповість, як Омельченко кришував злочинців

Субота, 11 лютого 2006, 12:29

Блок Юлії Тимошенко проведе власне розслідування масштабної квартирної афери, що виникла у Києві внаслідок банкрутства корпорації "Еліта-Центр".

У своїй заяві, поширеній у суботу, блок звинувачує в цьому обмані міську владу та правоохоронні органи, "які, за деякими даними, потурали авантюристам та "кришували" їх".

"Блок Юлії Тимошенко встановить, хто саме лобіював створення та діяльність будівельної піраміди, хто і на яких підставах видавав дозволи на будівництво сумнівній структурі, хто і якого обсягу отримав "відкат" за співучасть у злочині", - сказано в повідомленні прес-служби.

БЮТ має намір запропонувати власний механізм захисту постраждалих, який, зокрема включатиме надання ї юридичної допомоги, проведення юридичного розслідування та об’єднання інтересів постраждалих людей, а також роботу з повернення втрачених коштів винними у квартирній авантюрі.

"Ми обов’язково доб’ємося того, щоб міська влада, винна у скоєнні цього злочину повернула втрачені кошти громадянам, які постраждали внаслідок її бездіяльності чи свідомих протиправних дій", - обіцяє БЮТ.

Крім того, фракція Блоку Юлії Тимошенко в Київській міській раді ініціює скликання надзвичайної сесії міськради для розслідування афери. Блок також обіцяє найближчим часом провести спеціальну прес-конференцію з даного питання.

Українська правдаpowered by lun.ua