Фігуранта справи Колесникова випустили на волю

Субота, 11 лютого 2006, 17:51

Олександра Щучкіна, підозрюваного в замаху на одного зі співвласників донецького торгового центра "Білий лебідь" Бориса Пенчука, у п'ятницю звільнили з-під варти.

Про це на прес-конференції в суботу в Донецьку повідомив сам Щучкін у присутності свого адвоката Ірини Маркової.

Щучкін розповів, як його викрали в Донецьку в грудні 2005 року, і як катували з метою вибити свідчення проти голови Донецької облради Бориса Колесникова.

Щучкін ще раз підкреслив, що він особисто з Колесниковим не знайомий, ніколи з ним особисто не зустрічався, і знає про нього лише за повідомленнями ЗМІ.

У той же час Маркова, коментуючи висловлювання міністра внутрішніх справ про те, що її підзахисного оглядала комісія Академії медичних наук і встановила, що в міліції Щучкіна не катували і він не є серйозним онкохворим, висловила думку, що міністра неправильно інформували.

"Я не думаю, що з боку міністра це була навмисна заява і навмисне перекручування фактів. Мої припущення, що це його співробітники, його підлеглі підносять йому інформацію в такому виді, у якому їм, напевно, замовляють, і яка комусь вигідна", - заявила вона.

"Я не думаю, що він особисто читав хоча б один якийсь документ, який свідчить про те, що Щучкін хворий або здоровий; про те, застосовувалися або не застосовувалися до нього катування, чи дійсно були представники Академії медичних наук або, як виявилося насправді, це були співробітники УБОЗу і МВС України", - сказала Маркова.

Говорячи про ймовірний розвиток подій навколо свого підзахисного, вона не зважилася робити прогнози. Вона вважає, що все можливо, оскільки "це справа не кримінальна, це справа політична".

Острівpowered by lun.ua