ОМЕЛЬЧЕНКО НЕ ПУСКАЄ КЛИЧКА НА БІГ-БОРДИ?

Вівторок, 14 лютого 2006, 14:34

Громадянський блок "ПОРА-ПРП" звинувачує владу Києва у застосуванні адміністративного ресурсу на виборах мера міста.

Про це сказав на прес-конференції керівник виборчого штабу кандидата в мери Віталія Кличка Ігор Гринів, повідомляє Обком з посиланням на "Українські новини".

За словами Гриніва, блок уклав з рекламними компаніями договори про розміщення на вулицях Києва біг-бордів з передвиборчою агітацією Кличка, після чого 24 січня ці компанії отримали розпорядження Київської міськдержадміністрації, яка пропонує їм погодити цю рекламу в Головному управлінні з питань внутрішньої політики.

У протилежному випадку, за словами керівника штабу, усі рекламоносії  будуть демонтовані.
"Нам сказали (представники рекламних компаній): "Ми вашу рекламу розміщати боїмося", – повідомив Гринів.

За його словами, пізніше відбулася нарада в мера Олександра Омельченка, на якій пролунали слова, що в Києві не буде допущена реклама з зображенням Кличка.

При цьому Гринів нагадав, що під час виборчої кампанії на виборах президента в 2004 році київська влада також забороняла розміщати рекламу з зображенням тодішнього кандидата Віктора Ющенка.

"Усе це ми вже проходили з рекламою Віктора Ющенка в 2004", – сказав Гринів.

Він також повідомив, що "ПОРА-ПРП" направила лист із проханням роз'яснити ситуацію Омельченку, голові секретаріату президента Олегу Рибачуку, голові Центральної виборчої комісії Ярославу Давидовичу і міністру внутрішніх справ Юрію Луценку.

Водночас Гринів заявив, що фінансування виборчої кампанії Кличка здійснюється за його власні кошти.

Він наголосив, що жодна з компаній фінансово не підтримує Кличка як кандидата на посаду столичного голови.powered by lun.ua