Безсмертний підозрює, що у Януковича марення

Вівторок, 14 лютого 2006, 16:41

"Наша Україна" відкидає звинувачення в використанні адмінресурсу, які лунають з боку Партії регіонів.

"Януковичу сьогодні скрізь мариться адмінресурс, – заявив в інтерв’ю телеканалу ОРТ керівник виборчої кампанії "Нашої України" Роман Безсмертний, повідомляє прес-служба блоку.

"Однак якщо ви зараз пройдете вулицями будь-якого міста, то побачите, що будь-яка бажаюча політична сила може поставити, скажімо, свій білборд, в той час як ще у позаминулому році, якщо десь з'являвся наш білборд, його відразу спилювали. Сьогодні цієї ганьби нема. Центральна влада ніякої участі у виборчій кампанії не бере, і це видно", - зазначив він.

"Говорити про обвинувачення на адресу нинішньої влади у використанні своїх повноважень для підтримки якоїсь політичної сили "регіони" не мають жодних підстав. Навпаки, сьогодні адмінресурс на місцевому рівні спостерігається саме в східних областях, де при владі досі представники Партії регіонів", – додав Безсмертний.

Він відзначив, що не бачить перспективи співробітництва з Партією регіонів, тому що це "та політична сила, яка, на жаль, представляє інтереси або комерційних, або державних структур сусідніх держав і найбільше Російської Федерації".

"І якщо обвинувачувати когось у ситуації, що виникла з газом в момент настання холодів, то тільки тих, хто торгував цими інтересами направо і наліво й намагався створювати проблеми для нинішньої влади", - наголосив керівник виборчої кампанії "Нашої України".powered by lun.ua