ЮЩЕНКО НАТРАВИВ ЄХАНУРОВА НА РОСУКРЕНЕРГО

Вівторок, 14 лютого 2006, 19:04

Президент Віктор Ющенко доручив уряду надати повну інформацію про діяльність "РосУкрЕнерго".

Про це повідомляє прес-служба президента.

Ющенко наголошує, що українська сторона з самого початку переговорного процесу з Росією наполягала на повній прозорості діяльності всіх учасників газового ринку, і ця позиція залишиться незмінною.

Президент підкреслив, що українська сторона не допустить будь-яких непрозорих схем у газовій сфері.

Президент відзначив, що розділяє стурбованість, яку нині висловлюють представники громадських, політичних та бізнесових кіл, міжнародних структур, у тому числі в ЄС, щодо недостатньої інформації про діяльність заснованої Газпромбанком (Росія) та "Райффайзен Інвестмент АГ" (Австрія) компанії "РосУкрЕнерго" від моменту її заснування і дотепер, а також про її засновників.

За словами президента, "не будучи засновником даної структури і не маючи жодного відношення до її діяльності, Україна як держава водночас не може не реагувати на ті збитки, які завдає її діловій репутації конфлікт довкола РУЕ".

"Виходячи з бажання забезпечити прозору організацію газових відносин між Україною та Росією, будучи відданим принципам справедливої конкуренції та ринкової економіки, доручаю уряду зібрати всебічну інформацію про компанію "РосУкрЕнерго", перевірити її діяльність на українському ринку та оприлюднити всю інформацію", – заявив президент.

Ющенко висловив переконання, що в разі необхідності уряд може шукати альтернативні форми організації діяльності на українському газовому ринку та співпраці з Росією, повідомляє прес-служба.powered by lun.ua