Луценко також попередив Кучму і Пінчука про допит

Середа, 15 лютого 2006, 21:54

Екс-президент Леонід Кучма та депутат Віктор Пінчук мають проходити у справі про зловживання при приватизації "Криворіжсталі"

Про це заявив міністр внутрішніх справ Юрій Луценко в ефірі каналу "Тоніс".

"Пан Чечетов фактично пройшов з повинною і розказав, як Кучма тиснув його, аби він віддав дуже привабливі об’єкти української економіки своєму зятю та іншим наближеним до нього особам", - сказав Луценко.

"В цій справі проходять дуже резонансні прізвища – і Ахметова, і Колесникова, перепрошую, Пінчука і інших людей, які уособлюються у нас з олігархами", - додав він.

За його словами, тепер прокуратура має розглянути ці матеріали і порушити кримінальну справу.

"По трьох чи навіть чотирьох епізодах це вже було зроблено", - скуазав він.

"Ця справа знаходиться в провадженні генпрокуратури і 6 числа була порушена справа по факту незаконної приватизації "Криворіжсталі", - додав міністр.

Луценко також наголосив, що "ніякої амністії в цій справі не буде", "ніхто ці справи не замне і не закриє, бо за цим має бути око громадськості".

На уточнення щодо статусу в цій справі Кучми і Пінчука, Луценко зазначив, його має визначити прокуратура.

"Наразі вони є свідками, але їх статус може мінятися в залежності від ходу слідства, вони можуть залишитися свідками, можуть бути підозрюваними і можуть бути звинуваченими", - зазначив він.

Він також відкинув звинувачення Юлії Тимошенко щодо того, що "Луценко багато говорить, а Кучма ходить по вулиці".

"Ну, хто-хто, Юлія Володимирівна мала б знати різницю між міліцією і прокуратурою, але в даному випадку вона займається популізмом, бо знає, що це має зробити прокуратура і їй потрібен певний час", - зазначив Луценко.

Українська правдаpowered by lun.ua