Тимошенківці заграють з мером Донецька

Четвер, 16 лютого 2006, 18:58

Блок Юлії Тимошенко готовий підтримати на виборах чинного мера Донецька Олександра Лук'янченка тільки у випадку, якщо він буде балотуватися самовисуванцем, а не від Партії регіонів.

Про це "Українській правді" повідомив глава обласної організації БЮТ Володимир Скубенко.

"Лук'янченко має імідж господарника, є фаворитом передвиборної гонки в Донецьку і, напевно, міг би досягти перемоги і без  підтримки "регіоналів", - говориться в коментарі обласного штабу БЮТ.

Вони також відзначили, що "навіть замовні соціологічні опитування дають Партії регіонів не більш 50% у Донецьку, що свідчить про серйозне падіння рейтингу партії з часів третього туру президентських виборів".

Напередодні, у четвер про підтримку Лук'янченка заявив керівник донецького міського штабу БЮТ Олександр Ротов.

"Я з глибокою симпатією ставлюся до сьогоднішнього мера... Ця людина трудяга, працездатна, своїми справами показала, на що здатна. Швидше за все, я особисто буду підтримувати цю людину, тому що він професіонал", - сказав Ротов.

"Я з повагою ставлюся до діяльності Олександра Олексійовича Лук'янченка на посаді мера.... Я підтримую ті починання, які він запроваджує в місті і місто дійсно за його участю змінюється до кращого, хоча ми й критикуємо його", - додав Скубенко.

За його словами, питання партійності відходять на другий план поруч з господарськими питаннями, і він не хотів би, "щоб місто Донецьк стало ареною для міжпартійної битви за посаду мера Донецька".

"Я закликаю всі партії відкликати своїх кандидатів на посаду мера Донецька і виступити з однією консолідованою кандидатурою...", - заявив керівник обласного штабу БЮТ.

"Я із задоволенням підтримаю і думаю, що БЮТ у Донецьку підтримає пана Лук'янченка як висуванця від територіальної громади", - зазначив Скубенко.

"БЮТ виступає з чіткою позицією, що мер міста - це, насамперед, господарник. Він не може собі дозволити такої розкоші, як приналежність до якоїсь партії. Як президент у країні має бути поза партією, так і мер міста повинен бути мером усіх городян", - сказав Скубенко.

"Інтерфакс-Україна", Українська правдаpowered by lun.ua