"Приват" відмовився продавати завод, щоб не фінансувати Литвина?

Вівторок, 21 лютого 2006, 16:38

Група компаній, дружніх до Приватбанку відмовилася від проведення аукціону з продажу 32,86% акцій заводу "Нафтопереробний комплекс "Галичина".

Про це сказав представник інвестиційно-фінансової групи "Сократ", який є лід-менеджером аукціону, повідомляє Обком з посиланням на "Українські новини".

За його словами, незважаючи на те, що заборони на проведення аукціону вже нема, власники 32,86% акцій "НПК Галичина" відмовилися від наміру продавати свою частку.

"Фактично відмовилися... тобто ми вже закрили договори... і швидше за все жодних публічних рухів за нашої участі з продажу пакету проводитися не буде", - сказав представник.

Він також підтвердив можливі домовленості між групою Приватбанку і депутатом від фракції Народної Партії Ігорем Єремєєвим щодо інших варіантів продажу "НПК Галичина".

"Існують інші способи врегулювання цих питань", - сказав представник "Сократа".

Як відомо, Єремєєв і група Приват ведуть переговори щодо об'єднання своїх часток акцій "Галичини" для подальшого продажу НПК.

Раніше деякі експерти також висловлювали припущення, що Єремєєв і "Приват" вирішили продати НПЗ для подальшого фінансування передвиборчої кампанії Народного блоку Литвина.powered by lun.ua