Янукович відіб'є Ющенку телеграму, а Тимошенко ще не вирішила

Четвер, 23 лютого 2006, 09:52

Лідер Партії регіонів Віктор Янукович має намір привітати президента Віктора Ющенка з днем народження вітальною телеграмою.

Про це "Сегодня" сказала радник Януковича Ганна Герман.

За її словами, Янукович "побажає Ющенку здоров'я й успіхів у роботі на благо народу України".

Водночас прес-секретар Юлії Тимошенко Віталій Чепінога сказав, що поки невідомо, чи буде лідер БЮТ вітати президента і якщо так, то що подарує.

Як зазначив заступник прес-секретаря президента Лариса Мудрак, Ющенко відзначить своє свято у вузькому сімейному колі. Водночас вона не виключала, що на урочисту вечерю запрошені імениті гості, однак відмовилася припустити, хто саме.

Вона також сказала, що місце проведення торжества залишиться таємницею до п'ятниці.

"Це робиться як з метою безпеки, так і для збереження інтимності торжества. Точно так само було зроблено торік", — зазначила Мудрак.

За словами представника прес-служби президента, їхні співробітники підготували символічний подарунок від усього колективу, таємницю про який хотіли б зберегти до моменту вручення його імениннику, а не щоб він довідався про подарунок із преси.

"Дайте нам можливість здивувати президента", - сказала вона.

Мудрак завірила, що в жодному разі в зв'язку з днем народженням Ющенка не зміниться режим роботи секретаріату президента, однак у графіку президента зміни можуть бути внесені через охочих його привітати.powered by lun.ua