Прізвище Кінаха потрапило в скандал з "Борисполем"

4 перегляди
П'ятниця, 24 лютого 2006, 13:03

Тимчасова слідча комісія з розслідування причин кризової ситуації в авіації України прийшла до висновку про нездатність керівництва державного міжнародного аеропорту "Бориспіль" якісно організовувати програму виконання японського кредиту.

"Недоліки фінансово-економічної діяльності в цілому свідчать про нездатність керівництва державного міжнародного аеропорту "Бориспіль" якісно організувати програму виконання японського кредиту", - заявив голова тимчасової слідчої комісії Анатолій Льовін.

За його словами, директор аеропорту "Бориспіль" Олександр Шишков "підміняє державні інтереси своїми особистими, що відбивається на загальній стратегії підприємства".

Льовін у своєму звіті відзначив, що робота комісії зустріла опір з боку керівництва аеропорту, запитувані документи не надавалися або надавалися в усіченому варіанті, на адресу членів комісії звучали погрози.

"Директор аеропорту пан Шишков при кожному зручному випадку погрожував мені всілякими карами. У якості підтримуючої його сторони звучало прізвище Кінаха (секретар РНБО), який є керівником партії, яка висунула Шишкова кандидатом у народні депутати", - сказав глава комісії.

Він попросив вважати звіт комісії в частині діяльності аеропорту "Бориспіль" депутатським запитом на ім'я президента України, прем'єр-міністра, генпрокурора, глави СБУ і керівника Державної податкової адміністрації.

Верховна Рада не проголосувала за постанову про звіт тимчасової слідчої комісії з розслідування причин кризового стану в авіації України. За постанову проголосувало всього 188 народних депутатів з 390, що зареєструвалися в залі.

"Інтерфакс-Україна"

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua