Тимошенко думає, що "Наша Україна" об'єдналася з комуністами і Януковичем

Субота, 25 лютого 2006, 18:58

Блок Юлії Тимошенко наполягатиме на повторному розгляді законопроекту про ліквідацію депутатської недоторканості.

Про це говориться у повідомленні прес-служби БЮТ під заголовком "Наша Україна", комуністи і Янукович об’єднуються в коаліцію для криміналізації рад?", опублікованому в суботу.

БЮТ підкреслює, що голосування за скасування недоторканності у п'ятницю провалили саме фракції "Нашої України", Партії регіонів та КПУ.

Блок вважає поведінку цих фракцій безвідповідальною, оскільки "через запровадження тотального депутатського імунітету, до місцевих рад сьогодні рветься відвертий кримінал".

"Ми вважаємо, що запровадження необмеженої депутатської недоторканості, яке стало безпосереднім наслідком Меморандуму "Ющенко—Янукович" мусить бути скасовано", - сказано в заяві блоку.

БЮТ нагадує, що вимогу про скасування імунітету місцевих депутатів та народних депутатів України включено до угоди про створення Коаліції патріотичних сил, підписаної Юлією Тимошенко 21 лютого 2006 року.

Окрім того, зобов’язання щодо скасування недоторканості депутатів місцевих рад та внесення змін до Конституції з метою ліквідації депутатського імунітету для депутатів Верховної Ради підписали всі кандидати в народні депутати від Блоку Юлії Тимошенко.

Українська правдаpowered by lun.ua