Луценко добрався з викриттями до Одеси

Неділя, 26 лютого 2006, 11:43

Міністр внутрішніх справ Юрій Луценко заявляє, що в списках на вибори Одеської обласної ради 25 суджених і згодом амністованих кандидатів у депутати.

Про це він заявив у суботу на прес-конференції в Одесі, повідомляють "Українські новини".

"Серед кандидатів, що йдуть до Одеської обласної і міської ради є багато осіб, що мають конфлікти з законом. У їхньому числі є раніше судимі, і ті, хто зараз реабілітований", - сказав Луценко.

Міністр сказав, що в Одеську облраду кандидати з кримінальною біографією йдуть від: Партії регіонів - 6 чоловік, "Народного Союзу "Наша Україна" - 6 чоловік, Народного Блоку Литвина - 4, Блоку Юлії Тимошенко - 1, партії "Пора" - 1, "Вiтчизна" - 3, "Союз" - 2, блоку Наталі Вітренко, - 2 чоловіки.

Луценко додав, що в списках Соціалістичної партії й Блоку Юрія Кармазина таких людей немає у зв'язку з тим, що вони перед висуванням своїх кандидатів перевірили інформацію про них у МВС.

"Я не можу заборонити політичним партіям висувати тих чи інших кандидатів, але зобов'язаний інформувати про це громадськість. Не можна допускати у владу людей із сумнівним минулим і ще більш сумнівним майбутнім. Уявіть собі, що буде, якщо до влади прийдуть представники так званого "блоку СІЗО", - сказав Луценко.

Він запевнив, що його заява про "блок СІЗО" - не спроба дискредитації різних політичних сил, а бажання показати виборцям, які партії й блоки допускають подібних кандидатів у свої ряди.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua