Єхануров хоче заборонити Литвину витрачати гроші

1 перегляд
Неділя, 26 лютого 2006, 15:02

Прем'єр Юрій Єхануров вважає, що необхідно на майбутнє заборонити Верховній Раді на своїй останній сесії приймати закони, пов'язані з витрачанням бюджетних коштів.

Про це він заявив у суботу на нараді з адміністративно-господарським активом і представниками малого й середнього бізнесу Полтавської області.

"Потрібно заборонити парламенту в останню сесію приймати закони, пов'язані з грішми, а тільки вирішувати стратегічні питання", - сказав Єхануров.

Він уточнив, що за його даними, наступному складу Ради після виборів 26 березня доведеться скасувати закони на загальну суму 60-70 млрд. гривень через те що, на його думку, їх виконання завдасть важкого удару по економіці.

Єхануров пояснює прийняття багатьох законів в останню сесію роботи Ради передвиборним популізмом і спробою продемонструвати народу, що Рада відстоює права людей.

Як відомо, 9 сесія Ради почалася 7 лютого й триватиме до 4 квітня. У період своєї останньої сесії Верховна Рада планує розглянути 450 законопроектів, половина з яких стосується соціальних питань.

Українські новини

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua