Україна втопить Росію в її власному молоці?

1 перегляд
Понеділок, 27 лютого 2006, 12:10

Міністр аграрної політики Олександр Баранівський вважає за необхідне обмежити ввіз в Україну російської м'ясо-молочної продукції у разі нескасування заборони на ввіз української продукції в Росію.

Про це він заявив у суботу на прес-конференції в Харкові, повідомляють Українські новини.

"Якщо ми не одержимо позитивного результату, у нас не залишається нічого іншого, як відповідно адекватно відповісти на дії Росії, так само обмеживши ввіз їх м'ясо-молочної продукції в Україну", - зазначив Баранівський.

Міністр підкреслив, що це його особиста думка, й що в уряді поки що це питання не розглядалося.Зі слів Баранівського, 26 лютого завершується ознайомлення представників російської сторони з роботою українських підприємств, що випускають м'ясо-молочну продукцію.

"Ми хотіли б, щоб російська сторона після відповідних перевірок зняла свої претензії до України", - зазначив міністр. Баранівський підкреслив, що якщо цього не буде зроблено, то це може бути зроблено після 26 березня.

"Це політична тема. Декому дуже хотілося б побільше створити гострих проблем під вибори в Україні, і тоді, мовляв, люди, не вдоволені нинішньою владою, проголосують за іншу політичну силу", - вважає міністр.

Як відомо, Росія ввела заборону на ввіз всіх видів продукції тваринництва з України 20 січня.

Експерти прогнозують можливі щомісячні збитки для молочної галузі в розмірі 50-60 млн. доларів, для м'ясної галузі - 12-15 млн. доларів.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua