Мороз піде до помаранчевих, якщо вони підуть наліво

Субота, 11 березня 2006, 15:26

Умовою приєднання Соцпартії до "помаранчевої" коаліції в майбутньому парламенті є демократичний розвиток України і "лівий" соціальний поворот.

Про це заявив представник СПУ Йосип Вінський у вечірньому ефірі каналу "ICTV".

Вінський підкреслив, що політичні сили, що називають себе "помаранчевими", не зможуть самостійно сформувати коаліцію після парламентських виборів.

"Тому "помаранчевим" потрібно буде обов'язково з кимсь домовлятися. Або це будуть соціалісти, або це будуть "Регіони", або це буде Литвин, я не знаю, які варіанти будуть пошуку цього рішення, але це буде так", - підкреслив він.

Вінський нагадав, що СПУ є "лівоцентристською партією соціал-демократичного характеру", а їхні потенційні союзники по парламентській коаліції - ліберали. І в цьому є певне протиріччя. "Це предмет для серйозного компромісу", - відзначив він.

У той же час, Вінський підкреслив, що соціалістів поєднує з "помаранчевими" демократичний вибір для України.

Він відзначив, що соціалісти у свій час підтримали на президентських виборах Віктора Ющенка, "бо не хотіли, щоб "посиніла" Україна. Ми знали, які наслідки для України будуть, якщо при владі буде Янукович і його команда. Це буде кучмізм у погіршеному варіанті", - сказав він.

Лігаpowered by lun.ua