Морозу треба 6 років, щоб поставити Україну на ноги

Неділя, 12 березня 2006, 18:10

Лідер СПУ Олександр Мороз прогнозує обрання керівників нового парламенту і початок роботи уряду швидше, ніж це передбачено регламентом ВРУ.

Про це він заявив у неділю в ході Всеукраїнського форуму промисловців, повідомляє прес-служба СПУ.

Мороз відзначив, що "відповідно до регламенту, це буде не пізніше, ніж через 2 місяці після обрання нового парламенту, але на мою думку, це буде вирішено швидше: протягом місяця, коли парламент збереться на перше засідання".

За його словами, цьому будуть передувати консультації, які забезпечать необхідне рішення.

Він також висловив думку, що розроблена соціалістами концепція відродження промислового потенціалу України повинна стати державною програмою.

"Взявши до парламенту в прохідну частину списку промисловців, а також запропонувавши промисловцям від інших політичних партій, ми можемо створити промисловий блок, що буде займатися цією програмою, яка повинна стати державною", - сказав Мороз.

"Те, що за цим стоїть Соціалістична партія, я думаю, що це абсолютно не шкодить змісту самої ідеї, оскільки вона універсальна, вона стосується не просто інтересів держави, а інтересів кожної людини", - наголосив Мороз.

Водночас він зазначив, що терміни реалізації цієї програми залежать від складу нового парламенту і уряду.

"Якщо склад нового парламенту і відповідно уряду буде оптимальним, що залежить від виборця, то на мою думку, до 2012 року можна буде вирівняти ситуацію в економіці таким чином, щоб Україна міцно "стала на ноги" в економіці".

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua