Тимошенко побачила явку з повинною "Нашої України"

Неділя, 12 березня 2006, 18:29

Лідер БЮТ Юлія Тимошенко вважає, що так званий "реєстр неправди", оприлюднений "Нашою Україною" напередодні, насправді є нічим іншим, як "явкою з повинною".

"Я вважаю, що це така явка з повинною партії "Наша Україна", тому що там є і питання могильника, і газу, здається, і бориспільського аеропорту – це їхній реєстр помилок", – сказала вона на прес-конференції у Черкасах в суботу.

Вона додала, що ці помилки "Нашої України" призвели до того, що з 70% довіри до нової влади через два місяці після президентських виборів сьогодні скотилися до 15%.

При цьому вона відзначила, що не сказала нічого екстраординарного. "Бо, наприклад, весь світ приєднався до думки, що це не газові угоди, це угоди рабства, і сотні експертів з Заходу повторили те ж саме", – нагадала Тимошенко.

Вона нагадала, що кілька днів тому вже видали ліцензію для освоєння внутрішнього газового ринку "фактично тіньовій" компанії "РосУкрЕнерго".

"А вже вчора Національна комісія регулювання енергетики встановила для населення "об’єктивну і обґрунтовану" ціну на газ – 350 гривень (за тисячу кубічних метрів)", - відзначила Тимошенко.

На її думку, "це говорить про те, що крок за кроком ці газові угоди будуть практично руйнувати економіку України", відзначає прес-служба БЮТ.

"Тому я не можу не захищати Україну, коли бачу, що чиновники роблять щось ганебне. І мені байдуже – помаранчеві вони чи блакитні", – заявила Тимошенко.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua