Дружина Єханурова дізнається про його відставку по портрету Чехова

Понеділок, 13 березня 2006, 11:46

Прем'єр-міністр Юрій Єхануров завжди приносить у свій новий кабінет портрет Чехова.

Про це розповіла дружина прем'єра Олена Єханурова в інтерв'ю газеті "Комсомольська правда", опублікованому в понеділок.

"Буває в людини по життю ще щось крім професії, що відбиває його сутність. Перше, що Юрій Іванович робить, коли іде у відставку – він привозить додому портрет Чехова", - розповіла Олена Єханурова.

"Виходить, перевертаємо сторінку, буде нова робота", - додала вона.

Олена Єханурова також розповіла, що на початку свого прем'єрства чоловік попросив її приїхати в робочий кабінет у будівлю Кабміну.

"Поскаржився на те, що дискомфортно себе почуває в кабінеті. Говорить: може, звикну, але поки не можу!" – розповіла вона.

Другий раз, за словами Олени Єханурової, вона була в цьому кабінеті перед щорічним прийомом дипломатів.

"Заїхала буквально на десять хвилин. Юрій Іванович мав змінити робочий костюм на смокінг і метелика. Перевірила, як справи з метеликом – він же не щодня його носить!" – розповіла дружина прем'єра.

Вона також розповіла, що середовище, у якому працює прем'єр Юрій Єхануров, їй "не завжди близьке".

"Юрій Іванович у таких випадках говорить: якщо підходити строго, з нашими з тобою мірками до людей, можна залишитися на самоті", - розповіла вона.

"І нічого не встигнути. Тільки шукати ідеальне оточення, з яким все вийде. Є однодумці – але вони недостатньо активні. Є однодумці – але не цілком професійно підготовлені. Але є ж!" – додала дружина прем'єра.powered by lun.ua