Єхануров може не вписатися в графік Януковича

Понеділок, 13 березня 2006, 14:11

Партія регіонів дотепер не прийняла рішення про участь у телевізійних дебатах на 5 каналі лідера Партії регіонів Віктора Януковича.

Про це "Островові" повідомив ведучий теледебатів Єгор Соболєв.

"На даний момент існує домовленість, що Партія регіонів 19 березня візьме участь у теледебатах із представниками "Нашої України", - сказав він.

За словами Соболєва, це вже саме по собі (згода ПР на дебати) є досягненням, тому що за минулий рік дебатів між Партією регіонів і НСНУ не було.

Однак дотепер не вирішене питання про участь у цих дебатах лідера Партії регіонів Віктора Януковича.

З боку "Нашої України", підкреслив Соболєв, є чіткі гарантії, що перший номер виборчого списку НСНУ Юрій Єхануров, за умови, що в студію прийде його опонент Віктор Янукович, обов'язково візьме участь у теледебатах.

"А от з участю в дебатах Віктора Федоровича поки проблеми, - сказав Соболєв. – Ми з цього приводу кілька разів зустрічалися з Ганною Герман (радник Віктора Януковича). Вона каже, що Янукович може не прийти на дебати через дуже напружений графік роботи.

"Ми дуже сподіваємося, що в цьому графіку Віктор Янукович усе-таки зможе знайти час для участі в дебатах із представниками "Нашої України", з Юрієм Єхануровим, і в неділю, 19 березня, країна побачить, хто краще", - підкреслив Єгор Соболєв.

Радник Віктора Януковича Ганна Герман підтвердила "Островові", що веде переговори з Єгором Соблєвим про майбутні теледебати на 5 каналі, однак, чи буде брати в них участь лідер Партії регіонів, сказати не могла.

Острівpowered by lun.ua