25.06

Банківський форум

Тимошенко створить коаліцію з чистим бізнесом?

Понеділок, 13 березня 2006, 18:19

Лідер БЮТ Юлія Тимошенко не може точно назвати сили, з якими буде створювати коаліцію в майбутньому парламенті.

"Давайте так: життя покаже, хто і які сили прийдуть в парламент, але, швидше за все, коаліція буде необхідна", - сказала вона в інтерв'ю журналові "Бізнес".

"Найважче в цьому процесі те, що коаліцію доведеться створювати з чистим бізнесом, який масово прийде в новий парламент. Однак створити таку коаліцію означає порушити принцип рівності усіх вітчизняних бізнесменів", - додала лідер БЮТ.

На питання, чи збирається вона єднатися із силою Віктора Януковича, Тимошенко відповіла: "Це просто не має сенсу. Я вважаю, що ця політична сила буде всіляко намагатися зафіксувати нерівність бізнесу".

Вона також заявила, що не готова працювати з частиною НСНУ.

"Я не готова працювати ні з Романом Безсмертним, ні з Петром Порошенком, ні з Миколою Мартиненком, ні з Давидом Жванією, ні з Євгеном Червоненком, ні з Олександром Третьяковим. Чому? Тому що ці люди зруйнували авторитет нової влади", - заявила лідер БЮТ.

На уточнююче питання, з ким тоді вона збирається єднатися, лідер БЮТ заявила: "З тими народними депутатами, які не губили довіру народу до "помаранчевої" команди".

Вона також назвала можливим формат "БЮТ, частина "Нашої України", Олександр Мороз".

"Це основа. Після виборів знайдеться досить бажаючих приєднатися до нашої коаліції", - сказала Тимошенко.

Лідер БЮТ також відзначила, що деякі люди в оточенні президента підштовхують його до створення коаліції з Януковичем.

"Якщо Віктор Ющенко зробить цей крок, то нова влада перетвориться в умовність, а повернення старої команди стане повноцінним і необоротним", - сказала Тимошенко.

На питання, хто саме підтримує цю ідею, Тимошенко сказала: "це все, хто знаходяться біля президента".

"Недавно голова секретаріату президента Олег Рибачук зробив досить ясну заяву про те, що в новому парламенті Віктор Ющенко буде працювати з "Партією Регіонів", тому що це сила, з яким необхідно буде рахуватися. Те ж саме заявив Давид Жванія в Луганську", - нагадала Тимошенко.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування