Економічна правда запрошує на перший за час великої війни Банківський форум

Тимошенко "здала" Ющенка з бабами і кониками

Понеділок, 13 березня 2006, 18:28

Лідер БЮТ Юлія Тимошенко заявила, що саме вона організувала "бурхливий потік" прямих іноземних інвестицій, зареєстрованих у 2005 році.

Про це Тимошенко заявила в інтерв'ю виданню "Бізнес", повідомляє її особистий сайт.

"Цей бурхливий потік (прямих іноземних інвестицій) був організований мною і пов'язаний з повторним продажем "Криворіжсталі", - підкреслила лідер БЮТ.

"Інвестори з усього світу на власні очі побачили, що в Україні можлива чесна приватизація. Проте, думаю, ці кошти не слід враховувати як ПІІ", - додала Тимошенко.

Відносно 2006 року, вона заявила: "Якщо ми не повернемося до влади, то потік інвестицій висохне остаточно. Навіщо деяким олігархам інвестиції, коли вони знайшли інший шлях до серця президента".

"Нещодавно Віктор Ющенко привселюдно подякував меценатам – Пінчуку, Новинському і Боголюбову – за вкладення коштів у "Мистецький арсенал", - почала пояснювати Тимошенко.

"Глава держави сказав, що це – його друзі, і пообіцяв захищати їх від усіх негод. Правда, олігархи все-таки поскупилися: за такі обіцянки могли б і побільше заплатити", - зазначила вона.

За словами Тимошенко, "фінансування Ахметовим або Пінчуком відродження Батурина або "Мистецького арсеналу" – це не інвестиції, це Візантія якась, покупка індульгенцій".

"Дуже вигідний, треба сказати, бізнес. Що дозволяє вкрасти у держави кілька мільярдів, а потім "реабілітуватися", подарувавши скіфську бабу, пару "глечиків" або глиняного "коника" шанувальникам "високого мистецтва" у владі", - додала лідер БЮТ.

Коментуючи офіційні зустрічі президента з представниками великого бізнесу, Тимошенко зазначила: "Такий діалог можна об'єктивно оцінити тільки з погляду додаткових інвестицій, що бізнесмени, що повірили президенту "на слово", вклали б в українську економіку".

"Поки додаткового припливу інвестицій не спостерігається, отже, президентські діалоги з бізнесменами не досягають мети", - додала лідер БЮТ.

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування