Економічна правда запрошує на перший за час великої війни Банківський форум

Єхануров упевнений, що Янукович здійснюватиме програму Ющенка

Вівторок, 14 березня 2006, 10:21

Прем’єр-міністр Юрій Єхануров заявляє, що переговори щодо формування уряду з Партією регіонів не ведуться.

"Не ведуться", - сказав Єхануров у вівторок на прес-конференції, відповідаючи на питання, чи ведуться переговори з Партією регіонів про створення коаліції.

"Я такого не пам’ятаю, щоб я вже говорив, що я портфелі роздаю. Ще треба парламент сформувати для початку", - зазначив Єхануров.

Проте він зазначив, що переговори щодо можливої коаліції будуть вестися "зразу після виборів".

"На прем’єр-міністра подає президент. Думаю, що він подасть на 58 чи на 59 день. Шановні українці, уявіть, як це може бути, щоб уряд працював проти президента, і що нас чекає найближчі 3,5 роки. Або парламент буде працювати проти президента, як він буде приймати закони", - пояснив Єхануров, відповідаючи на питання, чи здійснюватиметься програма президента після виборів.

"Незалежно від того, які політичні сили переможуть, всі вони – українці. Всі вони прагматичні люди. І політику президента Ющенка всі вони будуть здійснювати, незалежно від того, що декілька політиканів в тій чи іншій політичній силі будуть щось говорити", - підкреслив він.

"Там дуже багато прагматичних людей. Я впевнений, що програма президента буде здійснюватись в кожному регіоні, кожному районі нашої країни", - зазначив Єхануров.

На питання щодо передвиборної програми, Єхануров сказав, що немає нових задумок, нових креативних ідей.

"Використовували старі технології. То весь час казали, що московські технологи приїхали рубати капусту. Вони теж працюють і заокеанські працюють. Я там знаю, що з одним кандидатом весь час їздять і кажуть: "Не говори! Не говори! Мовчи! Не ходи! І на дебати не ходи. І взагалі сховайся", - розповів прем’єр.

"Такі технології є, а цікавого чогось немає. Український політикум звик до чогось гостренького, перченого, а такого немає. Все одне й теж пережовується", - додав він.

"Українська правда"

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування