Янукович готовий об’єднуватися з "деякими особами" з "Нашої України"

Середа, 15 березня 2006, 17:15

Лідер Партії регіонів Віктор Янукович не виключає можливості блокування з окремими особами і політичними групами "Нашої України" після виборів.

Про це він сказав на прес-конференції в Херсоні, повідомляє його прес-служба.

Янукович відзначив, що об'єднання можливе з тими людьми і групами, "які налаштовані реалістично і, дійсно, думають про те, як вивести країну з кризи, забезпечити розвиток її економіки".

Коментуючи можливість співпраці з президентом Віктором Ющенком у випадку свого повернення на посаду прем'єр-міністра, Янукович заявив:

"Система державного управління не повинна залежати від емоцій окремих чиновників і посадових осіб, нехай і найвищого рангу".

Водночас Янукович зазначив, що, "вирішуючи насущні проблеми, нинішній президент, як правило, домагається зворотних і обов'язково негативних результатів".

"А в ході передвиборної кампанії президент порушує закон, рекламуючи партію влади. Він же має бути президентом всієї України, а не президентом однієї партії. На жаль, цього поки не відбулося", – зазначив лідер Партії регіонів.

Водночас, як повідомляє УНІАН, на адресу Ющенка і прем’єра Юрія Єханурова Янукович сказав: "Що це за президент? Що це за прем'єр-міністр, який не знає, що робить його рука і де його нога, а язик говорить зовсім інше?"

Українська правдаpowered by lun.ua