Мельниченку заборонили давати прес-конференції?

Четвер, 16 березня 2006, 10:05

Екс-майор Держохорони Микола Мельниченко переніс свою поїздку до Чернігівської області у зв'язку зі складнощами, які виникли в Генпрокуратурі.

Про це "Комерсант-Україна" повідомили в прес-службі Чернігівського організації СПУ.

Як сказали в прес-службі, про причини скасування візиту Мельниченка стало відомо від "довіреної особи екс-майора, яка повідомила, що поїздка скасовується у зв'язку зі складнощами, що виникли в Генпрокуратурі, яка нібито заборонила Мельниченку проводити будь-які зустрічі і прес-конференції".

Раніше представники Народного блоку Литвина заявили, що Мельниченко знаходиться під підпискою про невиїзд.

За словами депутата Олега Зарубінського, ця інформація вперше з'явилася в чернігівській газеті "Високий вал", у рамках повідомлення про скасування візиту Мельниченка в Чернігів, запланованого на 15 березня.

"Ми не є першоджерелами цього повідомлення. Мені про це стало відомо від моїх чернігівських колег", – сказав Зарубінський.

Шеф-редактор видання "Високий вал" Олег Головатенко розповів, що довідався про скасування візиту Мельниченка в Чернігів у вівторок увечері:

"Прес-служба чернігівської організації СПУ повідомила, що приїзд Мельниченка скасовується. Я кілька разів перепитав, з яких причин, і уточнив, чи точна це інформація. Мені сказали, що точна".

Як відомо, інформацію про підписку про невиїзд Мельниченка в середу спростував керівник прес-служби Генпрокуратури Анатолій Бебель.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування