Звільнили заступника Чечетова, який замовив вбивство

П'ятниця, 17 березня 2006, 12:36

Міністр внутрішніх справ Юрій Луценко заявляє, що правоохоронні органи мають прямі докази, що колишній заступник голови Фонду держмайна Михайла Чечетова – громадянин Л., замовив убивство 33-річної киянки.

Він також повідомив: під час затримання зловмисника правоохоронці вилучили у нього незареєстровану вогнепальну зброю, передає центр громадських зв'язків МВС.

Тому рішення одного з судів Харкова про звільнення підозрюваного Л. під заставу у 17 тисяч гривень глава МВС назвав "неадекватним" і пообіцяв оскаржити.

"17 тисяч гривень - така, виявляється, з погляду харківських суддів ціна життя людини в Україні", - відзначив Луценко.

Запобігти вбивству молодої киянки вдалося завдяки оперативній комбінації, розробленій працівниками Департаменту карного розшуку МВС України та працівниками УМВС в Харківській та Донецькій областях.

Міліціонери затримали мешканців Донеччини, які планували підірвати автомобіль "Лексус", що належав обраній жертві.

У зловмисників вилучили вибуховий пристрій. Працівники міліції встановили весь ланцюг злочину. Замовник - громадянин Л. знайшов посередника і передав йому 5 тисяч доларів за виготовлення вибухового пристрою.

Той вийшов на виконавців в Донецькому регіоні, які "змайстрували" бомбу, здатну за потужністю підірвати 16-поверхову будівлю.

"Українська правда"powered by lun.ua