Вітренко образила студентів машиною зі згвалтуванням

Субота, 18 березня 2006, 12:31

Курсанти Національного університету внутрішніх справ України звернулися до суду з приводу рекламного ролика блоку Наталії Вітренко "Народна опозиція", у якому "принижується честь і гідність" міліціонерів і дискредитується їхній авторитет.

Як повідомив у суботу агентству "Інтерфакс-Україна" курсант 3-го курсу університету Олександр Петриченко, позов подано до Печерського районного суду Києва в четвер.

"Працівники міліції постійно ризикують своїм життям, захищаючи кожного українця. А в рекламному ролику цього політичного блоку міліціонери тікають через страх перед депутатськими автомобільними номерами. Це нісенітниця, спрямована на дискредитацію почесного звання міліціонера", - відзначив Петриченко.

За його словами, у позові курсанти вимагають публічного спростування і вибачень від представників блоку, і перерахування компенсації морального збитку в розмірі 100 тис. грн. в Український благодійний фонд "Милосердя" на допомогу родинам загиблих працівників міліції.

"Не маючи нічого проти цього політичного блоку, курсанти щиро обурені брудом, яким облито професію, якій вони вирішили присвятити своє життя", - підкреслив Петриченко.

Сюжет рекламного ролика наступний: увечері двоє міліціонерів, патрулюючи вулицю, чують жіночі крики про допомогу від згвалтування. Добігши до підворіття, вони зупиняються перед чорною машиною, звідки чутні крики.

Але, побачивши номерний знак автомобіля "000 00 ВВР", схожий на депутатський, капітан міліції говорить напарникові: "Ти на номери подивися! Пішли звідси... від гріха подалі".

Далі голос за кадром повідомляє, що блок "Народна опозиція" виступає проти депутатської недоторканності.powered by lun.ua