Єхануров забороняв своїм підлеглим тріпатися

Понеділок, 20 березня 2006, 11:15

Прем’єр Юрій Єхануров вважає, що всім помаранчевим силам варто об’єднуватись навколо програми президента Віктора Ющенка.

"Я вважаю, що об’єднуватись треба навколо програми президента Ющенка. І амбіції особисті, чи в БЮТі, чи у нас, вони ні до чого", - зазначив Єхануров у неділю ввечері на телеканалі НТН.

"Президент буде працювати до кінця 2009-го року, і ми всі маємо прийти в парламент і там створити помаранчеву коаліцію. Дуже хотілося б, щоб так відбулося, і відкласти ці особисті амбіції подалі. Треба працювати над виконанням програми президента", - додав він.

Щодо роботи свого уряду, прем’єр розповів, що спочатку забороняв своїм міністрам виступати.

"Правда. Їй Богу правда. Ви знаєте, я не знаю, правий я був чи не правий, але справа в тому, я не знаю як, де, але на Дніпропетровщині вже не могли дивитися. Ви знаєте, вже цей вечірній трьоп (пробачте, що я сказав це так) я забороняю", - зазначив він.

"Але потім я дозволив, коли вже 100 днів пройшло, сказав так: "Починаймо працювати". Я приймаю критику", - додав він.

Єхануров також розповів, що в уряді створено департамент зі зв’язків з громадськістю. Він пообіцяв, що щойно закінчиться виборча кампанія, уряд буде постійно присутній в ЗМІ. "І ми будемо постійно роз’яснювати про свою роботу", - додав він.

На питання, які помилки, на його думку, зробив уряд, Єхануров відповів: "Ось уже бачите, кажуть, що ми погано висвітлюємо свою роботу".

На питання щодо помилок помаранчевої команди, він відповів, що вони були кадровими в першу чергу.

"І я дав інтерв’ю напередодні останнього туру виборів. Це було напередодні. Я сказав, що перша кадрова хвиля буде піною. Тому що ви знаєте, першими ставлять не тих, хто працює, не тих, хто реально забезпечує щось, а тих, хто гарно говорить. Красномовство в Україні завжди дуже цінувалось. Поговорили красиво – і пішли", - сказав він.

"Українська правда"

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування