У Медведчука знають, що скоро "Наша Україна" домовиться з Януковичем

Понеділок, 20 березня 2006, 12:19

Найближчими днями відбудуться ключові переговори щодо створення парламентської коаліції між Партією регіонів та блоком "Наша Україна", стверджує один з лідерів “Опозиційного блоку НЕ ТАК!", Степан Гавриш.

"Наскільки я розумію, зараз в ці дні буде проведено ключові переговори стосовно створення такого альянсу", - сказав Гавриш на прес-конференції у понеділок в Києві.

Він зауважив, що його прогноз ґрунтується на заяві лідера Партії регіонів, Віктора Януковича, в Херсоні про те, що він готовий створити спільну коаліцію з патріотами "Нашої України".

Крім того, зазначив Гавриш, 4 березня на ІХ з’їзді Партії регіонів у Києві Янукович виступив з програмою, близькою до програми "Нашої України".

Також президент Віктор Ющенко, додав Гавриш, заявляє про те, що йому доведеться рахуватись з тими політичними силами, які наберуть велику кількість голосів у новому парламенті.

Гавриш вважає, що кандидатура прем’єр-міністра від Партії регіонів вже може бути озвученою.

"Нею може бути Микола Азаров – гнучкий в політичному розумінні, один з найкращих антикризових менеджерів", - зауважив Гавриш. Він зазначив, що Азаров, який свого часу був на Майдані, є компромісною фігурою.

"Я переконаний, що це ідея США – саме вони намагаються збудувати систему на двох ногах: одна нога - Ющенко, друга – Янукович", - сказав Гавриш. На його думку, таким чином Сполучені Штати намагаються привести Україну до стабільності.

Гавриш переконаний, що "це примарна ідея, оскільки стабільності все одно не буде".

УНІАНpowered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!