Янукович не хоче народжувати виродка від "хворих" помаранчевих

Вівторок, 21 березня 2006, 19:24

Лідер партії Регіонів Віктор Янукович відкидає можливість створення коаліції з помаранчевими силами.

"Коаліція – це свого роду родина. Як можна створити родину з партнером, з партнеркою, що пропагують зло?" – сказав Янукович в ефірі телеканала НТН у вівторок увечері.

"Ви ж бичите чорний піар, ви бачите рекламу, знову ці барабани, черепи і так далі. Скажіть для чого це робити (створювати коаліцію)? Щоб родити виродка?" – запитав Янукович.

"Тому ми вважаємо, що той меморандум, від якого відмовився Ющенко, а ми свій підпис не відкликали, залишається в силі. Поки вони не почнуть його виконувати по пунктах і не закінчать його виконання, мови не може бути ні про які подальші просування, подальші переговори", - заявив він.

Він також назвав прихильників помаранчевих сил "хворими людьми". "Виборці сьогодні не ті в Києві, тепер багато здорових людей", - відповів Януквич на питання про те чи розраховує він на підтримку його сили в столиці.

На уточнююче питання, чи не означають його слова те, що прихильники помаранчевих сил для нього "хворі", Янукович відповів:

"Скажіть, здорові люди можуть весь майдан заставити наметами? Я б ніколи не погодився для того, щоб рекламувати різні товари з помаранчевих наметів і продавати в них товари", - сказав він.

На зауваження ведучого, що ті намети, про які він говорить, не використовувалися для виборчої компанії, і чи не припинив він через колір їсти моркву й апельсини, він сказав:

"Я відповів на ваше питання. Я вважаю, що це хвороба", - сказав він.

"Українська правда"

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...