У Януковича вирішили, що Кушнарьов міг загинути від трьох петард?

Середа, 22 березня 2006, 13:19

Управління МВС у Харківській області порушило кримінальну справу за фактом вибуху, що відбувся 21 березня, у будинку, де розташований виборчий штаб Партії регіонів.

Справа порушена за ознаками ст.296 ч.4 Кримінального кодексу – хуліганство, повідомив центр зв'язків із громадськістю Керування Міністерства внутрішніх справ у Харківській області.

На місці події встановлено, що на сходовій клітці 1-го поверху біля запасного виходу на двір, неподалік від ліфтової шахти відбувся малопотужний вибух невідомого пристрою.

Потерпілих немає, матеріальний збиток не нанесено, повідомляє Обком з посиланням на Українські новини.

На 2 поверсі будинку розташований офіс обласної організації Партії регіонів, "Союзу юристів Харківської області", приватна фірма, на 1-му поверсі – інтернет-кафе, на останніх поверхах – офіси різних організацій і установ.

Експерти вилучили на місці події залишки вибухового пристрою. Проведений лабораторний аналіз показав, що використовуваною вибуховою речовиною був димний порох.

Вибуховий пристрій був виготовлений саморобним способом. Маса пороху, використаного для виготовлення вибухового пристрою, незначна.

Проводяться заходи щодо встановлення осіб, причетних до здійснення вибуху.

У той же час начальник центру громадських зв'язків УМВС Харківської області Лариса Волкова розповіла, що "вибух був дуже слабкий, хуліганський, приблизно, як три зв'язані петарди", повідомляє "Комерсант-Україна".

Тим часом у повідомленні прес-служби Партії регіонів відзначається, що "вибуховий пристрій був на радіоуправлінні досить потужний, а пристрій був начинений гайками".

"Вибухом зірвало двері з петель, усередину приміщення рикошетами полетіли гайки. Кушнарьова й охоронця вибуховою хвилею збило з ніг, потрапили гайки, чия ударна сила вже була пом'якшена", - говориться в повідомленні.

"Немає сумнівів, що якби вибух відбувся, коли Кушнарьов проходив між дверима, вибух був би смертельний", - відзначає прес-служба.

"Українська правда"powered by lun.ua